O nas

UltraSafe = Bezpieczeństwo

Naszą pasją jest technologia zabezpieczeń, dlatego oferujmy kompleksowe systemy ochrony mienia, korzystając z najnowszych dostępnych technologii, a także technologii, które tworzymy sami. Dzięki latom doświadczeń znaleźliśmy najlepsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa – Dla Ciebie, Twojej Rodziny i Twojego mienia.

Posiadamy uprawnienia do montażu, konserwacji oraz naprawy elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, a także środków zabezpieczenia mechanicznego. Zapewniamy obsługę sprzętów, instalacji i sieci na stanowiskach eksploatacji i dozoru. Zarządzając budynkiem dokładamy wszelkich starań, aby zamontowane na jego terenie urządzenia były w 100% sprawne i bezpieczne w użytkowaniu. Osiągamy to dzięki naszej kadrze, którą charakteryzuje wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych – zbudowany na wieloletniemu doświadczeniu oraz szeregu ukończonych szkoleń.

odpowiedzi

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Naszym celem jest Wasze bezpieczeństwo

Ogromne doświadczenie
Ogromne doświadczenie

10-letnie doświadczenie w branży

Profesjonalizm
Profesjonalizm

Świetnie wyszkoleni i profesjonalni pracownicy a także ogromne zaplecze techniczne

Najnowsze technologie
Najnowsze technologie

Korzystamy z najnowszych dostępnych technologii

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie

Innowacyjne systemy
Innowacyjne systemy

Czujniki magnetyczne, podczerwieni-PIR i o wiele wiele więcej

49763 mb+ +
Metrów ułożonego okablowania

Kiedyś chcielibyśmy móc powiedzieć, że ułożyliśmy tyle okablowania ile ma długości obwód Polski. Na razie połączyliśmy Bydgoszcz z Toruniem

176+ +
Instalacji systemów alarmowych

System alarmowy to jeden z najważniejszych systemów bezpieczeństwa. Zawsze życzymy „niech dobrze działa i oby nigdy się nie przydał”.

400+ +
Odebranych testowo połączeń domofonu

Każde monitorowane przez nas urządzenie jest dodatkowo testowane, aby upewnić się, że wszystko jest w 100% sprawne.

350+ +
Wygenerowanych testowych alarmów

Zawsze testujemy działanie wszystkich systemów przed oddaniem Klientowi zabezpieczonego budynku.

pytania

Najczęściej zadawane pytania

Przede wszystkim instalacją oraz konfiguracją monitoringu, instalacją i konfiguracją Internetu oraz sieci lokalnej w domu bądź firmie, instalujemy systemy domofonowe, alarmowe oraz zabezpieczające (czujniki magnetyczne podczerwieni-PIR, sygnalizatory, centralki alarmowe itp.).
Dziesięcioletnie doświadczenie w branży, wyszkoleni i profesjonalni pracownicy oraz ogromne zaplecze techniczne pozwalają nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, aby przekonać się, że warto nam zaufać.
Odpowiedzi na maile udzielamy w ciągu maksymalnie kilku godzin. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.
Zabezpieczamy wszystkie obiekty, niezależnie od ich lokalizacji, rozmiaru czy też przeznaczenia. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób, aby jak najlepiej dopasować się do Klienta.