Systemy Domofonowe

Systemy Domofonowe = Bezpieczeństwo

Swoistym portalem między światem prywatnym a publicznym są właśnie systemy domofonowe. Zapewniają komfortowy kontakt oraz bezpieczeństwo. Rozwiązanie to stosowane jest najczęściej w przypadku bloków mieszkalnych, ale instalacją interesują się także prywatni klienci, biura i hale produkcyjne, a nawet są podstawą komunikacji w inteligentnych budynkach. Gdy mamy do czynienia z większą liczbą mieszkań, stosuje się zazwyczaj fonię, ponieważ większość systemów wideodomofonowych posiada ograniczenia liczby stacji końcowych, a także ich maksymalny zasięg wynosi około stu metrów. W przypadku wielkich hal, biurowców – domofony (fonia) jest wykorzystywana jako intercom.

UltraSafe-domofon 2
UltraSafe-domofon (2)

Domofon ogranicza się wyłącznie do klawiatury oraz zestawu umożliwiającego rozmowę, zaś wideodomofony dodatkowo posiadają kamerę, dzięki której użytkownik poza głosem może również rozpoznać rozmówcę za pomocą wizualizacji na wyświetlaczu w swoim obiekcie. Ciekawą funkcją takiego systemu jest możliwość otwarcia elektrozamka w furtce lub bramie, a nawet pełne otwarcie automatycznej bramy i wpuszczenia oczekującej osoby. W momencie projektowania takiego systemu warto wykonać instalacje okablowania, tak aby w przyszłości była możliwość instalacji wideodomofonu. Jak wiadomo, takie przedsięwzięcia niosą za sobą koszty, więc gdy liczy się każdy grosz, warto wstępnie zainstalować prosty domofon. Jedyny wydatek ogranicza się wtedy do wykonania okablowania, które może przydać się w przyszłej modernizacji.

ZALETY SYSTEMU DOMOFONOWEGO

Prestiż od pierwszego kontaktu

Posiadanie takiej instalacji jest swego rodzaju prestiżem, gdyż każdy odwiedzający od razu zauważy, jakie możliwości oferuje dana instalacja domofonowa. Wizualizacyjny panel dotykowy jest jednocześnie ozdobą salonu, jak i pozwala na zarządzanie innymi inteligentnymi funkcjami w danym obiekcie. Systemy wideodomofonowe UltraSafe cechuje przede wszystkim design, niezawodność i wygoda.

UltraSafe_domofon
UltraSafe-intercome-1

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Systemów Domofonowych

Ciągłe podchodzenie do furtki, by otworzyć gościom bramkę kluczem, lub wychodzenie w deszczu czy śniegu jest mocno irytujące. Rozwiązaniem jest system domofonowy. Ułatwi on codzienne funkcjonowanie oraz nada swego rodzaju powagi domowi klienta. Profesjonalne i modne rozwiązania sprawią, że z przyjemnością będziecie oczekiwać gości w swoim domu.
Koszty zależą od rodzaju domofonu - domofon (fonia) czy wideodomofon. Odnośnie do okablowania, uzależnione jest ono od tego, czy przewody są już wcześniej przygotowane czy jest to częścią usługi. Z reguły koszt domofonu (fonii) nie przekracza 650 PLN, a wideodomofonu - 1200 PLN.

Używamy wyłącznie sprzętu od renomowanych producentów

Zajmujemy się montażem systemów domofonowych od ponad dekady. Oferujemy Państwu instalację systemów analogowych i cyfrowych IP. Każdy Klient dostaje od nas spersonalizowaną ofertę szytą na miarę.
Używamy najlepszego i renomowanego sprzętu producentów BCS, Dahua, MiwiUrmet, ProEL, LaskoMex.
Jako jedyni oferujemy naszym Klientom aż 5-letnią gwarancję na nasz sprzęt i usługę montażu!

Naszą marką jest to, co ludzie mówią o nas, kiedy nasi przedstawiciele wyjdą z pokoju.

Nasze systemy są podstawowym sposobem zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Państwa obiektu. Oferujemy również atrakcyjne rabaty oraz wsparcie przy istniejących systemach domofonowych.

Pozwól nam zadbać o swoje Bezpieczeństwo!